586-895-9276
omega plus argan maske
GRZ Ahtapot Tripod
Powerway Flash Bellek 32GB
Syrox iPhone Lightning 1.6 mAh Hızlı Şarj

Featured

Columbia K 032 B Full Rivet Italian Style

Columbia K 032 B Full Rivet Italian Style

Columbia K 032 B Tam Perçin İtalyan TarzıAçık havada: 22 Cm Kapalı olanlar: 12 Cm Ağırlık: 109 ..

116.96TL Ex Tax: 86.00TL

GRZ Ahtapot Tripod Kamera Cep Telefonu Tutucu Stand Çubuğu Mini Tripod

GRZ Ahtapot Tripod Kamera Cep Telefonu Tutucu Stand Çubuğu Mini Tripod

 GRZ Ahtapot Tripod Kamera Cep Telefonu Tripodu Standı Çubuğu Mini TripodAkrobat Cep Telefonu t..

17.00TL Ex Tax: 17.00TL

 Columbia XF011 Komando Bıçağı

Columbia XF011 Komando Bıçağı

Columbia XF011 Komando BıçağıDosyalar: 30 Cm Kılıf: VARGüvenlik:: Lazer Bileme Darbe Ve Su..

81.42TL Ex Tax: 69.00TL

Omega Plus Saç Bakım Şampuan Argan Oıl 500Ml

Omega Plus Saç Bakım Şampuan Argan Oıl 500Ml

omega Plus Argan Yağı Özlü Şampuan Keratin saçın yapı taşını oluşturan proteindir. Nem dengesini&nbs..

34.00TL Ex Tax: 25.00TL

NFL
RedBull
Sony
Coca Cola
Burger King
Canon
Harley Davidson
Dell
Disney
Starbucks
Nintendo

Şartlar ve Koşullar

SİTE KULLANIM ŞARTLARI
Lütfen sitemizi kullanmadan evvel bu 'site kullanım koşulları'nı dikkatlice okuyunuz. 
Bu alışveriş ortamında kullanan ve alışveriş yapan müşterilerimiz şart koşullarını kabul etmektedir.
www.grzavm.com  adresindeki GRZ TEKSTİL GIDA İNŞ SAN VE TİC LTD ŞTİ firmasının (Firma) malıdır ve onun tarafından işletilirilir. Sizler ('Kullanıcı') sitemizde hizmetten yararlanla ve çalışmaya devam etmekle; Sayılırsınız. 

İşbu sözleşme taraflara sözleşme konusu ile ilgili hak ve yükümlülükler yükler ve taraflar işbu sözleşmeyi kabul ettikleriniz bahsi.

1. SORUMLULUKLAR
a.Firma, fiyatlar ve fiyatlar ürün ve hizmetler üzerinde inceleme yapma hakkını her zaman saklı tutar. 
b.Firma, üyenin sözleşme konusu hizmetlerden, teknik arızalar dışında faydalandırılacağını kabul ve taahhüt eder.
c.Kullanıcı, sitenin kullanımında tersine mühendislik çalışması için ya da bunların kaynak kodunu bulmak veya elde etmek amacına yönelik herhangi bir başka işlemde bulunmaya çalışır. 
d.Kullanıcı, site kullanım faaliyetlerinde, sitenin diğer bir düzenlemesi için genel ahlaka ve adaba aykırı, kanuna aykırı, 3. Kişilerin haklarını zedeleyen, yanıltıcı, saldırgan, müstehcen, pornografik, kişilik haklarını zedeleyen, resmi haklarına aykırı, yasa dışı , paylaşmayacağını kabul eder. Aksi halde oluşacak zarardan tamamen sorumludur ve bu durumda 'Site' yetkilileri, bu tür odada askıya alabilirsiniz, sona erdirebilir, yasal süreç başlatma hakkını saklı tutar. Bu sebeple yargı mercilerinden etkinlik veya kullanıcı bilgileri ile ilgili bilgi talepleri gelirse paylaşma hakkını saklı tutar.
e.Sitenin birinde birbirleri veya üçüncü şahıslarla olanların kendi seçimindedır. 

2. Fikri Mülkiyet Hakları

2.1. İşbu Site'de yer alan ünvan, işletme adı, marka, patent, logo, tasarım, bilgi ve yöntem gibi tescilli veya tescilsiz tüm fikri hizmet sitesi site sahibi ve sahibi firmaya veya kullanım ilgilisine ait olmak, ulusal ve uluslararası hukukun koruması altındadır. İşbu Site'nin ziyaret etmek veya bu Site'deki hizmetlerden yararlanılması söz konusu fikri mülkiyet hakları konusunda hiçbir hak vermez.
2.2. Site'de yer alan bilgileri başka şekilde çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve / veya aktarılamaz. Site'nin bütünü veya bir kısmı diğer internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. 

3. Gizli Bilgi
3.1. Firma, Site üzerinden iletme kişisel bilgileri 3. Kişilere açıklamayacaktır. Bu kişisel bilgiler; kişi adı-soyadı, adresi, telefon numarası, cep telefonu, e-posta adresi gibi Kullanıcı'yı tanımlamaya yönelik her türlü şarj edilebilir içermekte olup, kısaca 'Gizli Bilgiler' olarak anılacaktır.

3.2. Kullanıcı, sadece tanıtım, reklam, kampanya, promosyon, duyuru vb. pazarlama faaliyetinde olduğu ile sınırlı olmak üzere, Site'nin sahibi olan firmanın kullanımına ait iletişim, veritabanı durumu ve demografik özellik iştirakleri. Bu kişisel bilgiler firma kurumsal müşteri profili üzerinde gezin, Müşteri profiline uygun promosyon ve kampanyalar sunmak.

3.3. Resmi makamlara açıklanabileceğiniz resmi.

4. Garanti Vermeme: İŞBU SÖZLEŞME MADDESİ UYGULANABİLİR KANUNUN İZİN VERDİĞİ AZAMİ ÖLÇÜDE GEÇERLİ OLACAKTIR. FİRMA TARAFINDAN SUNULAN HİZMETLER "OLDUĞU GİBİ” VE "MÜMKÜN OLDUĞU” TEMELDE SUNULMAKTA VE PAZARLANABİLİRLİK, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK VEYA İHLAL ETMEME KONUSUNDA TÜM ZİMNİ GARŞİME ŞEHİL ALANLAR , KANUNİ VEYA BAŞKA BİR NİTELİKTE HİÇBİR GARANTİDE BULUNMAMAKTADIR. 

5. Kayıt ve Güvenlik 
Kullanıcı, doğru, güncel ve güncel kayıt verin vermek. Kullanıcı bilgilendirilmeksizin hesap kapatılabiliyor.
Kullanıcı, site ve üçüncü taraf sitelerdeki şifre ve hesap güvenliğinden biri sorumludur. Aksi halde oluşacak veri kayıplarından ve güvenlik ihlallerinden veya donanım ve cihazların zarar görmesinden sorumludur.

6. Mücbir Sebep

Tarafların kontrolünde olmayan; tabii afetler, yangın, patlamalar, iç savaşlar, savaşlar, ayaklanmalar, halk hareketleri, seferberlik teklifi, grev, lokavt ve salgın hastalıklar, altyapı ve internet arızaları, elektrik kesintisi gibi sebeplerden. yükümlülükleri taraflarca ifa edilemez hale gelirse, taraflar için sorumlu değildir. 

7. Başvmenin Bütünlüğü ve Uygulanabilirlik

İşbu sözleşme şartlarından biri, sözleşmeli geri kalanı geçerliliğini korumaya devam eder.

8. Ülkmede Yapılacak Değişiklikler

Firma, dilediği zaman site servisleri hizmetleri ve işbu sözleşme şartlarını seçmek veya tamamen değiştirebilir. Değişiklikler sitesi Değişiklikleri takip etmek Kullanıcı'nın şartlarındadır. Kullanıcı, kullanabilmeniz için sayılır.

9. Tebligat
İşbu bilgilendirme ile ilgili taraflara gönderilecek olan tüm bildirimler, Firma'nın bilinen e.posta adresi ve üyelik üyelik formunda belirttiği e.posta adresinde yapılacaktır. Kullanıcı, üye olurken belirttiği adresin geçerli tebligat adresi olduğunu, değişmesi gerekir 5 gün içinde yazılı olarak diğer tarafa bildirebilirsiniz, aksi halde bu adrese yapılacak tebligatların geçerli sayılacağını kabul eder.

10. Delil Sözleşmesi
Taraflar'ın defter, kayıt ve belgeleri ile bilgisayar kayıtları ve faks kayıtları

11. Uyuşmazlıkların Çözümü
İstanbul (Merkez) Adliyesi Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.